zamosc.tv

Pijany 34-latek doprowadził do czołowego zderzenia

dodano: 28.01.2023

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowosiółki na DW-852. 34-letni kierujący Volvo, mając w organizmie ponad 1,5 promila doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały hospitalizowane. 34-letni sprawca wypadku został zatrzymany.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Nowosiółki w gminie Telatyn na drodze wojewódzkiej numer 852. Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch osobówek.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 34-letni kierujący Volvo, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka 46- letnim kierującym Volkswagenem. W Volvo podróżowało 5 osób z czego czworo to mieszkańcy gminy Telatyn. 11-letnia pasażerka tego pojazdu została hospitalizowana. Volkswagenem podróżowały 2 osoby z gminy Dołhobyczów, które również zostały hospitalizowane z uwagi na poniesione obrażenia.
Jak się okazało, 34-letni kierujący Volvo w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości. Grozi nawet 4,5 roku pozbawienia wolności. Kierujący Volkswagenem był trzeźwy.
Szczegółowe przyczyny i okoliczności  wypadku wyjaśniają policjanci z tomaszowskiej komendy.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~Kierowca
- 11:45, 28.01.2023
Łapać, tepic to zjawisko i surowo karac. To potencjalni zabójcy.
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV