zamosc.tv

Zaproszenie na bezpłatną konferencję- "Edukacja prawna w zakresie mediacji- konferencja online dla mieszkańców Miasta Zamość"

dodano: 05.12.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji online „Edukacja prawna w zakresie mediacji - konferencja online dla mieszkańców Miasta Zamość” – adresowana do przedstawicieli różnych organizacji i instytucji z terenu miasta Zamość oraz dla mieszkańców miasta Zamość.

Agenda konferencji: 08:00-08:30 – wstęp / prelekcja 08:30-09:30 – dwie prelekcje 09:30-09:45 – przerwa 09:45-10:45 – dwie prelekcje 10:45-11:15 – zakończenie / prelekcja
Program konferencji:
* Wstęp, powitanie gości, założenia Nieopłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego – r. pr. Rafał Kuźma
* Mediacja - alternatywna forma rozwiązywania sporów - zasady prowadzenia mediacji  – r. pr. Rafał Kuźma
* Rola prawnika w mediacji – r. pr. Rafał Kuźma
* Prawne aspekty postępowania mediacyjnego– r. pr. Marcelina Romanko-Skóra
* Mediacja w postępowaniach rodzinnych - r. pr. Marcelina Romanko-Skóra
* Mediacje w postępowaniach karnych - za i przeciw - r. pr. Marcelina Romanko-Skóra
Czas trwania konferencji: 8.00-11.15
 
Termin konferencji: 15 GRUDZIEŃ 2023
PRELEGENCI:
* RAFAŁ KUŹMA - doradca obywatelski i mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Od 2015 r. radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i zwiększenia świadomości prawnej.
* MARCELINA ROMANKO – SKÓRA - radca prawny, trener, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem, prowadzi szkolenia wykorzystując metody warsztatowe dot. sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRzhRGixpRaLG8lH9TZhv5m8tWD5lhMkZSL1HPY6lVDXoFLw/viewform

 

Miasto Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz