zamosc.tv

Nie ustąpiła pierwszeństwa i spowodowała wypadek

dodano: 18.09.2023

W sobotni wieczór na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 852 w pobliżu miejscowości Ulów doszło do wypadku. Sprawcą zdarzenia była 41-letnia kobieta z gminy Susiec, która skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Oplem. W efekcie uderzyła w bok pojazdu, który wpadł do przydrożnego rowu. Kierowcy trafili do szpitala, byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę, tuż przed godz. 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 852 w pobliżu miejscowości Ulów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letnia kierująca Oplem skręcając w lewo nie zauważyła jadącego z naprzeciwka pojazdu również marki Opel. W konsekwencji uderzyła w jego bok, który na skutek silnego uderzenia wpadł do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiał 23-latek z gm. Susiec, jak też sama sprawczyni  zdarzenia. Zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obseracji. Byli trzeźwi.
Policjanci apelują o rozwagę na drodze. To od nas samych w głównej mierze zależy bezpieczeństwo nasze, jak i innych użytkowników dróg.
 
 
asp. Monika Ryczek

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz