zamosc.tv

Strzały w Zadębcach. 34-latek w areszcie

dodano: 05.06.2023

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce wczoraj w miejscowości Zadębce. Podczas spotkania przy miejscowej świetlicy, jeden z uczestników, zaczął zachowywać się agresywnie w stosunku do swoich kompanów.

W pewnym momencie wyjął broń i oddał strzały w kierunku 60-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, a 34 latek przebywa w policyjnym areszcie. Jak wstępnie ustaliliśmy była to broń czarnoprochowa. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20:00 w miejscowości Zadębce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji pod budynkiem miejscowej świetlicy odbywało się spotkanie towarzyskie kilku osób. Uczestniczył w nim również 34-latek, który w pewnym momencie zaczął zachowywać się agresywnie wobec innych zgromadzonych tam osób.
W pewnym momencie wyjął przedmiot przypominający broń i skierował lufę w kierunku uczestników spotkania. Przestraszeni ludzie rozbiegli się. Jeden z mężczyzn próbował uspokoić 34-latka nie mając pewności czy przedmiot, który trzyma jest prawdziwą bronią. Wtedy agresor oddał strzały w kierunku 60 latka. Okazało się, że była to broń czarnoprochowa. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
34 latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz może odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie.

aspirant sztabowy Edyta Kystkowiak

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz