zamosc.tv

Wspólnie zawalczmy o Zielony Budżet

dodano: 05.06.2023

Wspólnie z 65 miastami miasto Zamość wystartowało w tegorocznym wyzwaniu Healthy Cities.

By wziąć udział niezbędne jest pobranie darmowej aplikacji Healthy Cities. Aplikacja będzie nie tylko merytorycznym wsparciem dla mieszkańców, ale i zapewni odpowiednią dawkę motywacji do działania. Na Uczestników czekają w niej artykuły przygotowane przez ekspertów z Grupy LUX MED, które dostarczą wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia. W aplikacji na bieżąco można też śledzić pozycję miasta w rankingu, ale też swoją indywidualną w danym mieście.
Trzy najbardziej aktywne miasta otrzymają bowiem Zielony Budżet o łącznej wysokości 60 tys. złotych, który samorządy mogą przeznaczyć na wsparcie dowolnie wybranej inicjatywy o charakterze proekologicznym lub prozdrowotnym.
Za każdą osobę uczestniczącą w wyzwaniu, zarówno w rankingu firm jak i miast, LUX MED posadzi drzewo we współpracy z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe.
Do zobaczenia na spacerze!
regulamin-wyzwania-healthy-cities-2023.pdf

 

Miasto Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz