zamosc.tv

Zdenerwowała się i ...podpaliła dom partnera

dodano: 05.06.2023

Radzyńscy policjanci zatrzymali 33-latkę, która podpaliła dom swojego partnera. Suma spowodowanych przez nią strat to 50 tysięcy złotych. Swoje zachowanie usprawiedliwiała złością na partnera i wypitym alkoholem. Teraz poniesie odpowiedzialność za swoje zachowanie i może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w miejscowości Suchowola, w gminie Wohyń. Oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego domu. Według oceny dowódcy akcji gaśniczej przyczyną pożaru było podpalenie. Straty przez właściciela domu zostały oszacowane na kwotę 50 tysięcy złotych.
W tej sprawie zatrzymaliśmy 33-letnią partnerkę właściciela domu. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. W trakcie przesłuchania swoje zachowanie tłumaczyła zdenerwowaniem na partnera, a także wypitym alkoholem. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkomisarz Piotr Mucha

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz