zamosc.tv

1455 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim

dodano: 30 października 2020

Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 1455 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:
- 406 osób z Lublina,
- 71 osób z Chełma,
- 32 osób z Zamościa,
- 16 osób z Białej Podlaskiej,
- 145 osób z powiatu lubelskiego,
- 130 osób z powiatu puławskiego,
- 88 osób z powiatu biłgorajskiego,
- 71 osób z powiatu tomaszowskiego,
- 63 osób z powiatu lubartowskiego,
- 59 osób z powiatu bialskiego,
- 53 osób z powiatu zamojskiego,
- 49 osób z powiatu chełmskiego,
- 49 osób z powiatu ryckiego,
- 46 osób z powiatu hrubieszowskiego,
- 38 osób z powiatu świdnickiego,
- 22 osób z powiatu janowskiego,
- 22 osób z powiatu kraśnickiego,
- 22 osób z powiatu parczewskiego,
- 20 osób z powiatu opolskiego,
- 19 osób z powiatu łęczyńskiego,
- 12 osób z powiatu krasnostawskiego,
- 9 osób z powiatu radzyńskiego,
- 8 osób z powiatu włodawskiego,
- 5 osób z powiatu łukowskiego.
Do dnia 30 października 2020 roku potwierdzono łącznie 15841 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 6962 ozdrowieńców i zarejestrowano 224 zgony. Aktualnie 26579 osób jest poddanych kwarantannie, a 439 objętych nadzorem epidemiologicznym.
 

Agnieszka Strzępka
Rzecznik prasowy Wojewody Lubelskiego

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 21:34, 02 listopada 2020 przez: do poprzednika

I słusznie to biedronkowców nauczy ; jak obroty pójdą w pitu pitu ' Zacytuj

dodano: 15:37, 31 października 2020 przez: tak-tak

Ja też tam byłem i to potwierdzam. Personel tego sklepu to ignoruje i do tego toleruje klientów bez maseczek i tych co mają je tylko na brodzie. Ochroniarz stał na to tylko patrzył i nie reagował. Wypada tam nie kupować bo można się zarazić Zacytuj

dodano: 15:02, 31 października 2020 przez: Biedronka

Wczoraj byłam w Biedronce ( ul. Peowiaków) a pan kierownik sklepu a jakżeby inaczej maseczka na brodzie . Szok Zacytuj

dodano: 13:05, 31 października 2020 przez: Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie

A gdzie jest Prezydent miasta ??? . Żadnych komunikatów , żadnych apelii do mieszkańców., cisza . Taki był aktywny jak podnosili opłaty za śmieci a teraz zniknął . Może ktoś wie co się stało z naszym Prezydentem ? Zacytuj

dodano: 12:52, 31 października 2020 przez: PRAWO GŁUPCZE

Wszyscy protestujący powinni ponieść karę. Policja i Sanepid powinni zacząć egzekwować prawo. Żądam pobierania testów od protestujących i nałożenia kary za narażanie ludzi na choroby. KON- STY - TU- CJA, KON - STY - TU - CJA. Zacytuj

dodano: 12:44, 31 października 2020 przez: jest problem

Sytuacja jest nie wesoła i będzie jeszcze gorzej. Nie pomagają apele i prośby. Ludzie sami poprzez swoje ignoranckie zachowania stwarzają taką sytuację. Widać to nie tylko na protestach,ale również wokół na osiedlach. Większość się stosuje do zaleceń sanitarnych. Ale jest sporo ignorantów i bezmózgowców., którzy ich nie noszą maseczek, mają je pod brodą, lub tylko na ustach. To jest zmora, która daje żniwo w postaci zachorowań. Mowa o karach nie skutkuje- więc trzeba przejść do czynów, kontrolować i karać, bo w innym przypadku nie będziemy mieli po co wychodzić z domu. Chyba że na pogrzeby w kilka osób. Zacytuj