TV
Gość oczekiwany
dodano: 11.11.2010
Inscenizacja sztuki Zofii Kossak-Szczuckiej „Gość oczekiwany” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.
Zobacz materiał
Plaża w nieliszu powita plażowiczów i amatorów kąpieli
dodano: 08.11.2010
Już w nie długo Nielisz powita fanów kąpieli. Na plażowiczów czekają miłe niespodzianki i niezapomniane atrakcje.
Zobacz materiał
Gminny Turniej w Halowej Piłce Nożnej pod Patronatem Wójta Gminy Zamość
dodano: 31.10.2010
Drużyny seniorskie z Płoskiego, Wysokiego, Jatutowa, Wychodów, Huba, Lipska Białobrzeg rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Zobacz materiał
Igros Krasnobród - Omega Stary Zamość 1:3
dodano: 31.10.2010 w Sport
Licznie przybyli kibice Igrosu liczyli, że ich drużyna stoczy zwycięski pojedynek z Omegą. Stało się jednak zupełnie inaczej. W pierwszych 45 minutach Omega miała dużą przewagę i już wtedy rozstrzygnęły się losy meczu.
Zobacz materiał
Turniej w Halowej Piłce Nożnej Gminy Zamość
dodano: 31.10.2010
Puchar Wójta Gminy Zamość drużyny seniorskie z Płoskiego, Wysokiego, Jatutowa, Wychodów, Hubal, Lipska Białobrzeg. Mecze eliminacyjne rozegrano w dwu gupach: wyniki meczów grupa A: Lipsko – Białobrzegi 2:0; Wychody-Hubale – Wysokie II 0:3; Lipsko – Wysokie II 0:2; Wychody-Hubale – Białobrzegi 1:0; Lipsko – Wychody-Hubale 3:0 ; Białobrzegi – Wysokie II 1:3; wyniki grupa B: Płoskie – Jatutów 3:0; Wysokie I – Płoskie 0:0; Jatutów – Wysokie I 0:5. Do półfinałów awansują drużyny: Metanoja Lipsko, Wysokie II, Wysokie I, Płoszczanin Płoskie. Wyniki meczów półfinałowych: Wysokie II – Płoskie 0:5; Metanoja – Wysokie I 1:3. W meczu o miejsce III drużyna Metanoji wygrywa 1:0 z zespołem Wysokie II a w meczu o miejsce pierwsze Płoskie wygrywa z drużyną z Wysokiego I po rzutach karnych 3:2, (2:2). Kolejność końcowa: miejsce pierwsze – LKS Płoszczanin Płoskie, miejsce drugie – MPKS Nord 98 Wysokie I, miejsce trzecie PKS Metanoja Lipsko, miejsce czwarte MPKS Nord 98 Wysokie II.
Zobacz materiał
90 lat OSP Żdanówek
dodano: 25.10.2010
OSP Żdanówek powstało w 1920 r. Jej założycielami byli: Stanisław Leśniak, Jan Biront, Ksawery Maślany oraz Michał Ostasz. Funkcję Prezesa pełnili: od roku 1920- Michał Ostasz, 1944 - Witold Kieloch, 1960 - Jan Biront, 1963 - Franciszek Zaśko, 1980- Marian Stańczyk,od 2000 r - Jan Sarzyński. Funkcję Naczelnika pełnili: w latach 1920 - 1962r. - Edward Leśniak, Stefan Pęk, Zdzisław Wandzak, Bronisław Mazurkiewicz, od roku 1963 - Roman Bondyra, 1970- Kazimierz Koniec, 1980- Roman Rypuła, 1986- Witold Bondyra, 1991- Bogdan Bondyra, 1996 - Wojciech Pęk, od 2000 r.- Witold Bondyra.
Zobacz materiał
Aktualności
więcej-
„Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
- Tata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
- Nordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
Komentowane TV
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (638)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)


