Pokaz specjalny filmu „Dawid Podsiadło - Dokumentalny”
dodano: 21.11.2024Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na pokaz specjalny filmu „Dawid Podsiadło – Dokumentalny”. To portret jednej z największych postaci polskiej sceny muzycznej. Reżyser Tomasz Knittel zabiera widzów na pełną emocji podróż, towarzysząc Dawidowi Podsiadle podczas jego monumentalnej trasy koncertowej, obejmującej siedem występów na stadionach w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Chorzowie. Jednak to nie same koncerty są tu najważniejsze, lecz Dawid – artysta, który tą trasą zamyka pewien etap swojej kariery i zastanawia się, co przyniesie przyszłość. Pokaz filmu odbędzie się 3 grudnia 2024 o godz. 18:00. Bilety: 40 zł.
Kamery śledzą Dawida nie tylko na scenie, ale przede wszystkim za kulisami – w chwilach skupienia, zmęczenia, radości i refleksji. Film pokazuje jego prawdziwą twarz: człowieka pełnego pasji, ale i niepewności.
Dawid otwiera się przed widzami, dzieląc się przemyśleniami o drodze, którą przeszedł, o presji związanej z popularnością oraz o tym, co dalej po zakończeniu tak ogromnej trasy. Obecność znakomitych gości, takich jak Edyta Bartosiewicz, Monika Brodka, Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Kortez i Vito Bambino zdecydowanie podkreśla wagę tego etapu.
To unikalna okazja, aby zobaczyć, jak wygląda życie artysty w momentach triumfu, ale i w tych cichszych, bardziej intymnych chwilach, kiedy sceniczne światła gasną, a pytanie „co dalej?” staje się najważniejsze.
Ponadto, po filmie dokumentalnym, zaprezentujemy 3 utwory zapowiadające nagranie koncertowe, które swoją premierę będzie miało w lutym 2025.
Bilety już w sprzedaży: 40 zł (do nabycia w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 oraz online: www.stylowy.net
Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Aktualności
więcej-
Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia pieszej w gminie Dołhobyczów
- Kiedy historia trafia na ekran. Zbliża się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
- Kino na Leżakach w Zamościu
- 14 sierpnia ZUS tylko online
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów
- Oferta pracy
- Dołącz do Klubu Dziecięcego „Motoryka Smyka”!
- Na łuku zjechała z drogi i uderzyła w drzewo
Komentowane Aktualności
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Gminy Zamość (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (23)
- 78-latek w BMW potrącił 12-letniego rowerzystę i uderzył w Toyotę (1)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (2)
- Pięć osób w szpitalu (9)
- Potrącenie seniorki na pasach (2)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Wypadek podczas zbioru wiśni
dodano: 16.07.202665-letnia kobieta zrywając wiśnie spadła z drabiny na metalowy pręt dospawany do słupka ogrodzenia. Poszkodowana doznała poważnych obrażeń ciała. Załoga lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowała ją do szpitala. Apelujemy o ostrożność podczas wykonywania prac na wysokości.
Zobacz materiałProwadził po narkotykach - został już wydalony z Polski
dodano: 06.08.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej doprowadzili do wydalenia z Polski 43-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przez najbliższe 7 lat nie będzie mógł ponownie wjechać do Polski ani innych państw strefy Schengen.
Zobacz materiałCoraz więcej Centrów Krwi kończy rok ze stratą finansową – czy zmiany MZ będą wystarczające?
dodano: 31.07.2026Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zakończyły rozliczanie 2025 roku. Ze sprawozdań finansowych wynika, że liczba placówek wykazujących stratę netto wzrosła do ośmiu na przestrzeni kilku lat. Choć Centrum Krwi w Lublinie zakończyło rok z zyskiem netto, to również mierzy się z wyzwaniami dotykającymi cały system. Sytuację finansową publicznej służby krwi ma szansę zmienić Ministerstwo Zdrowia, które obecnie pracuje nad zmianą wysokości opłat za krew i jej składniki – projekt rozporządzenia w tej sprawie znajduje się na etapie konsultacji publicznych.
Zobacz materiałUlica Literacka 2026
dodano: 24.07.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza miłośników literatury, sztuki i inspirujących rozmów na kolejną odsłonę Ulicy Literackiej. 1 sierpnia 2026 r. w godzinach 14:00–20:30 w Parku Miejskim przy Parkowa Caffe - wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)