zamosc.tv

Nie zapiął pasów - wpadł na zakazie!

dodano: 09.07.2024

22 latek kierował Fordem bez pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli drogowej okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go do sierpnia 2024 roku! Odpowie za niezastosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych, za co grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę około godziny 16:30 policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Krasnymstawie do kontroli drogowej 22 letniego obywatela Ukrainy kierującego Fordem. Mężczyzna kierował samochodem nie korzystając z pasów bezpieczeństwa. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili, że pojazd nie posiada obowiązkowego wyposażenia, tj. gaśnicy.

Jakby tego było mało w tracie czynności okazało się, że posiada on aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, który obowiązywał go do sierpnia 2024 roku.

Teraz 22 latek usłyszy zarzut niezastosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych za co grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenia.

aspirant Grzegorz Kucharski

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz