zamosc.tv

Oferta pracy w ZDK

dodano: 05.07.2024

Zamojski Dom Kultury w Zamościu poszukuje kandydatów na stanowisko: menedżer Zamojskiej Akademii Kultury (umowa o pracę na pełen etat od 01.08.2024r.)

Wymagania:

- wykształcenie wyższe humanistyczne np. kulturoznawstwo, internacjologia ,marketing kultury, komunikacja i media, dziennikarstwo

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- dobra organizacja pracy własnej

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- umiejętność tworzenia strategii komunikacji social mediów

Zakres obowiązków:

- programowanie, planowanie pracy Zamojskiej Akademii Kultury

- organizacja i koordynowanie przedsięwzięć kulturalnych na bazie współpracy sześciu zamojskich instytucji obecnych w ZAK

- działania promocyjne w obszarze działalności ZAK

- pozyskiwanie środków finansowych i materialnych na organizację przedsięwzięć kulturalnych

- współpraca z podmiotami zewnętrznymi

- prowadzenie dokumentacji instytucji

Osoby zainteresowane ofertą swoje CV mogą składać:

- osobiście w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury, ul. Partyzantów 13

- w wersji elektronicznej na adres: kultura@zdk.zamosc.pl

do 19 lipca 2024 r.

Prosimy pamiętać o wpisaniu do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.