Dachowanie auta na DK-17
dodano: 27.06.2024Wczoraj w miejscowości Zakręcie, na krajowej 17 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Osobowa Honda wypadła z drogi i dachowała. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący Hondą 26-latek został ukarany mandatem.
Wczoraj tuż przed godziną 9:30 dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zakręcie na DK-17. Auto osobowe wypadło z drogi i dachowało.
Skierowani na miejsce policjanci ustalili że kierujący Hondą 26-latek z powiatu zamojskiego, w wyniku zmęczenia, na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo doprowadzając do dachowania pojazdu.
Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Był trzeźwy. Z miejsca zdarzenia do szpitala w Krasnymstawie przewieziony został pasażer, 26- letni mężczyzna. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.
Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1020 zł.
Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.
starszy sierżant Anna Chuszcza
Aktualności
więcej-
Ostateczna Lista projektów zaopiniowanych pozytywnie oraz ostateczna Lista projektów zaopiniowanych negatywnie w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2027 rok
- Pożegnanie wakacji z Zamojskim Domem Kultury
- Tragiczny wypadek podczas wyprzedzania
- To ostatni moment! Dołącz do drugiej tury „Wakacji z WOT”
- Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia pieszej w gminie Dołhobyczów
- Kiedy historia trafia na ekran. Zbliża się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
- Kino na Leżakach w Zamościu
- 14 sierpnia ZUS tylko online
Komentowane Aktualności
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (26)
- Pięć osób w szpitalu (10)
- XXVII sesja Rady Gminy Zamość (3)
- 78-latek w BMW potrącił 12-letniego rowerzystę i uderzył w Toyotę (1)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (2)
- Potrącenie seniorki na pasach (2)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
W Zamościu powstaje nowe boisko
dodano: 17.07.2026Jak pogoda dopisze, to za tydzień będzie fajrant – tak sytuację ocenia kierownik ekipy, która przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej buduje wielofunkcyjne boisko.
Zobacz materiałTo ostatni moment! Dołącz do drugiej tury „Wakacji z WOT”
dodano: 10.08.2026Już 4 września 2026 roku w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rozpocznie się druga tura projektu „Wakacje z WOT”. To jedna z ostatnich szans w tym roku, aby rozpocząć swoją przygodę z Wojskami Obrony Terytorialnej i w zaledwie 16 dni zdobyć podstawowe umiejętności wojskowe. Osoby zainteresowane udziałem nie powinny zwlekać z decyzją - rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej teraz pozwoli spokojnie dopełnić wszystkich formalności.
Zobacz materiałNiezatrzymanie się przed znakiem „STOP” początkiem problemów 32-latka
dodano: 13.07.202632-latek zwrócił uwagę policjantów, gdy jadąc motocyklem nie zastosował się do znaku „STOP”. Podczas kontroli okazało się, że nie jest to jego jedyne przewinienie. Mężczyzna w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Apelujemy o trzeźwość za kierownicą i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.
Zobacz materiałII kwartał 2026 roku – mniej przypadków niezgłoszonej na granicy gotówki
dodano: 28.07.2026• W II kwartale 2026 roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wykryli na przejściach granicznych w województwie lubelskim próby nielegalnego wwozu do Unii Europejskiej gotówki o równowartości blisko 2,4 mln zł. • Przekraczający granicę, mimo że mieli taki obowiązek, nie zadeklarowali przewożonych środków do kontroli celnej. • Wymóg zgłoszenia obowiązuje przy przewozie środków pieniężnych o wartości co najmniej 10 tys. euro lub równowartości tej kwoty w innych walutach.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)