zamosc.tv

Sylwester na Rynku Wielkim w Zamościu 2023/24!

dodano: 19.12.2023

Zapraszamy serdecznie wszystkich na Sylwester 2023/24 w Zamościu!
Startujemy 31 grudnia br. o godz. 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Na schodach ratusza zagrają: Dj Bartoldie oraz Two Dj’s. Zabawa w rytmach muzyki lat 80/90, radiowych przebojów i klubowych hitów. O północy życzenia Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka oraz pokaz laserowy. Lodowisko czynne do północy (bezpłatne wejście). Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!

 

Miasto Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

~NA NIC NIE MA KASY, ALE NA SYLWSTER JEST ...
- 11:12, 31.12.2023
NA NIC NIE MA KASY, ALE NA SYLWSTER JEST ...
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Rezydent
- 19:32, 30.12.2023
Parę lat temu , na pokazie laserowym mój wnuczek świecił breloczkiem laserowym i uatrakcyjnił cały pokaz o co najmniej 25% . Domagałem się od Prezydenta zapłaty, lecz nie wypłacił dziecku nawet na cukierki. Dzisiaj też zaświeci parę breloczków i 20 tys.zł. pójdzie z kasy miasta. CHORE !
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV