zamosc.tv

Kolejne zdarzenie na śliskiej drodze. Na miejscu SG!

dodano: 05.12.2023

Autobus przewożący dzieci wpadł do rowu. W bezpiecznej ewakuacji osób z pojazdu pomogli funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Lubaczowie.

Do zdarzenia doszło w piątek (1 grudnia) na drodze pomiędzy Folwarkami i Niemstowem. Kierowca autobusu na śliskiej drodze wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażnicy graniczni z Lubaczowa, którzy patrolowali ten rejon. Jak się okazało, autobusem podróżowało sześcioro dzieci. Mundurowi pomogli im wydostać się z pojazdu. Po przybyciu na miejsce kolejnych służb kontynuowano  działania związane z ewakuacją, a także udzielono pierwszej pomocy rannym. Hospitalizacji wymagała 13-letnia dziewczynka, którą przetransportowano do szpitala w Lubaczowie.

 

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz