zamosc.tv

Policjanci z Zamościa zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich ukrył się w kanapie

dodano: 30.11.2023

Chcąc uniknąć zatrzymania poszukiwany 43-latek schował się w kanapie. Jednak nie pomogło mu to w uniknięciu zatrzymania i został znaleziony przez policjantów. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku. Zgodnie z nakazem sądu do więzienia mundurowi doprowadzili również poszukiwanego 23-latka. Mężczyzna będzie tam przebywał ponad 2 lata.

Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zamojskiej komendy wczoraj pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta. Przypuszczali, że może tam przebywać mężczyzna, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Drzwi policjantom otworzył brat poszukiwanego. Zapewniał mundurowych, że poszukiwanego nie ma w domu. Jednak policjanci nie uwierzyli w jego słowa i postanowili sprawdzić pomieszczenia domu.
W jednym z pokoi odnaleźli mężczyznę. Okazało się, że 43-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w kanapie. Wobec poszukiwanego Sąd Rejonowy w Zamościu wydał nakaz doprowadzeń do zakładu karnego. 43-latek był karany za uszkodzenie ciała i przestępstwo przeciwko rodzinie. Poszukiwany został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.
Ten sam patrol wczoraj zatrzymał również innego poszukiwanego. 23-letni mieszkaniec Zamościa został odnaleziony przez policjantów w mieszkaniu na terenie miasta. Do „odsiadki” ma karę pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat i dwóch miesięcy za przestępstwa z katalogu przeciwko wolności oraz przeciwko nietykalności cielesnej. Zgodnie z sądowym nakazem 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.        

aspirant sztabowy Dorota Krukowska - Bubiło

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz