zamosc.tv

Jubileusz 40-lecia Zespołu Muzyki Dawnej Capella all’ Antico!

dodano: 14.09.2023

Zamojski Dom Kultury zaprasza na Jubileusz 40-lecia Zespołu Muzyki Dawnej Capella all’ Antico!

22 września 2023 r. godz. 17:00, wstęp wolny Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego Barwy gotyku - w kręgu mistrzów polifonii. Koncert pamięci Krzysztofa Obsta. Zagra zespół Sabionetta w składzie: Ewelina Siedlecka-Kosińska – sopran; Maciej Chwała – perkusja, kornet; Tadeusz Czechak – lutnia; Mirosław Feldgebel – harfa, perkusja; Agnieszka Obst-Chwała kierownik zespołu, fidel, lira da braccio, gitara renesansowa, flet; Agnieszka Szwajgier – flety, kornamuza, szałamaja, fidel; Paweł Zalewski – viola da gamba

23 września 2023 r. godz. 17:00, wstęp wolny sala widowiskowa Zamojskiego Domu Kultury Gala Jubileuszowa Zespołu Muzyki Dawnej Capella all’ Antico Gościnnie wystąpią: Zespół Ale Cantare z Płoskiego pod dyr. Barbary Rabiegi, Sine Nomine z Lublina pod dyr. Izabeli Urban z Domu Kultury "Pod Akacją" oraz Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”. Oczywiście zagra też Zespół Muzyki Dawnej Capella all’ Antico.

Partnerem wydarzenia Jubileuszu 40-lecia Zespołu Muzyki Dawnej Capella all’Antico jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” www.lubelskie.pl oraz Centrum Synagoga FODŻ.

Zamojski Dom Kultury

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz