zamosc.tv

Patrole rowerowe w Zamościu

dodano: 01.06.2023

Policjanci z Zamościa od dzisiaj patrolują teren miasta również na rowerach. Rowerowe patrole można spotkać w okolicach Starego Miasta, miejskiego parku i zalewu oraz ścieżek nad rzeką Łabuńską. Policyjni cykliści dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów, reagują również na łamanie przepisów prawa.

Dzisiaj na ulice Zamościa wyjechał pierwszy rowerowy patrol. Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego naszej komendy na elektrycznych jednośladach dbają o bezpieczeństwo i służą pomocą zarówno mieszkańcom, jak i turystom.

Patrolują, edukują o bezpieczeństwie, reagują też na łamanie prawa. Zwracają uwagę na przestrzeganie przepisów drogowych, zarówno przez pieszych jak i właścicieli jednośladów.
Policyjni cykliści patrolują okolice Starego Miasta, Park Miejski, zamojski zalew oraz ścieżki nad rzeką Łabuńską.

Wykorzystanie rowerów w codziennej służbie ułatwia dotarcie w miejsca, do których dojazd radiowozem jest niemożliwy lub znacznie utrudniony. Skuteczność i mobilność policyjnych rowerowych patroli podkreślają sami mundurowi.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz