zamosc.tv

48 Zamojskie Lato Teatralne

dodano: 25.05.2023

48 ZAMOJSKIE LATO TEATRALNE

25 czerwca-8 lipca 2023

Tajemnica została ujawniona! Kwiaty (jedni powiadają - tulipany, inni lilie) zapowiadają 48 ZLT, jednak to nie one będą głównym plakatem wydarzenia. Kwiaty odsuwają się na dalszy plan, aby ustąpić miejsca kobiecie...

Ciekawi jesteśmy co Państwo sądzą na temat plakatu tegorocznej edycji? Który bardziej się Państwu podoba i dlaczego? W loterii jeden komentarz zamieszczony w naszych mediach społecznościowych pod postem otrzyma bilet na wybrany dowolny spektakl 48 Zamojskiego Lata Teatralnego. Zachęcamy do udziału w dyskusji!

Program wydarzenia wraz z opisem i zdjęciami dostępny na stronie: http://zlt.zdk.zamosc.pl/calendar/0/&group=2023

Bilety w sprzedaży od 29 maja w sekretariacie ZDK lub na stronie ZDK w zakładce BILETY.

Autorką plakatów jest Magdalena Kwiatkowska.


48 Zamojskie Lato Teatralne zrealizowano przy współudziale finansowym Miasta Zamość oraz dofinansowano z budżetu państwa - ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Sponsorami 48 Zamojskiego Lata Teatralnego są Stalprodukt Sp. z o. o., Bank PKO BP, PGE Dystrybucja S.A., Veolia Wschód.

ZDK Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz