zamosc.tv

Wielkanocna Kartka ze zwierzęciem z zamojskiego zoo

dodano: 17.03.2023

Zapraszamy wychowanków przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanocna Kartka ze zwierzęciem z zamojskiego zoo”.

Kartki składane z formatu A4 do A5 (max. wymiar kartki), wykonane dowolna technika i przedstawiające (oprócz tradycyjnych elementów związanych ze świętami Wielkanocnymi) zwierzę z zamojskiego zoo należy wraz z podpisanym formularzem zgody dostarczyć do Działu Edukacji zamojskiego zoo lub przesłać na adres: Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera, ul. Szczebrzeska 12, 22-400 Zamość do dnia 31.03. 2023 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 07.04.2023 r.
Regulamin konkursu oraz formularz zgody.

 

Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz