zamosc.tv

Dzień Kobiet w Kinie

dodano: 01.03.2021

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na Dzień Kobiet w Kinie! 8 marca 2021 w repertuarze dla Pań: OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA - film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance. Prowokacyjny i buntowniczy. Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”.

A ponadto w repertuarze: JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ - wielka szansa, wielkie show i decyzja, która zmieni wszystko… W gwiazdorskiej obsadzie: Katarzyna Sawczuk, Maciej Zakościelny, Julia Kamińska, Tomasz Karolak, Anita Sokołowska i Urszula Dudziak. SOUND OF METAL - poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed i Olivia Cooke, ALIVE – wielkie emocje dla miłośników horrorów, ŚCIANA CIENI - emocjonująca wyprawa himalaistów na Kumbhakarnę opowiedziana z perspektywy nepalskich Szerpów.
Dla małych kobietek: CO W DUSZY GRA - najnowsza animacja studia Disney/Pixar, ten film podniesie was na duchu!, TARAPATY 2 – kino dla całej rodziny, pełne akcji, przygód i z mądrym przesłaniem, TROLLE 2 - wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów i humoru.
Bilety: dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej: www.stylowy.net i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9.
18 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)

 

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz