zamosc.tv

Wakacje w MDK - Kreatywnie i z rozmachem

dodano: 13.06.2024

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich tj. od 24 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku.

Oferta pod nazwą „Wakacje w MDK – Kreatywnie i z rozmachem” zapewni młodszym i starszym bezpieczny i ciekawy wypoczynek na każdy dzień wakacji! Znajdą się wśród nich warsztaty na pogodę i niepogodę.

Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W naszej wakacyjnej ofercie znajdą się międzyredkacja innymi zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne, szachowe, rytmiczne oraz fotograficzne.

„Wakacje w MDK – Kreatywnie i z rozmachem” to głównie warsztaty, podczas których będziemy kłaść nacisk na rozwijanie relacji rówieśniczych, wspieranie ciekawości dzieci oraz rozładowanie energii zabawami ruchowymi.

W naszej ofercie znajdą się także gry, zabawy, spotkania z ciekawymi ludźmi i wycieczki do interesujących miejsc naszego miasta i regionu.

Warunkiem udziału jest dokonanie wcześniejszego zapisu na zajęcia i wypełnienie karty kwalifikacyjnej/zgłoszenia.

Na każde zajęcia obowiązuje osobny wniosek – brak karty powoduje brak możliwości udziału w zajęciach. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia będą prowadzone od 10 czerwca 2024 r. do wyczerpania miejsc, wyłącznie w sekretariacie placówki.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat placówki pod nr tel.:
nr tel. 84 638 44 46.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz