zamosc.tv

23-latek odpowie za posiadanie mefedronu

dodano: 07.02.2024

Tomaszowscy patrolowcy podczas kontroli drogowej Audi na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego, znaleźli u 23-letniego pasażera blisko 80 gramów mefedronu. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę w godzinach nocnych policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z tomaszowskich ulic zatrzymali do kontroli drogowej Audi.
Podczas kontroli, kierujący oraz dwóch pasażerów zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie policjantów. Podczas przeszukania pojazdu i osób znajdujących się w nim, jeden z pasażerów próbował uciec z miejsca interwencji. Jak się okazało, powodem jego zachowania było posiadanie zabronionych prawem substancji. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili u 23-letniego mieszkańca gminy Tyszowce prawie 80 gramów białej, skrystalizowanej substancji, która okazał się mefedronem.
Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 23-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz