zamosc.tv

Zlikwidowaliśmy kolejne narkotykowe laboratorium!

dodano: 07.02.2024

Kryminalni z KWP w Lublinie ustalili i zlikwidowali kolejne laboratorium narkotyków. Tym razem trop zaprowadził ich do powiatu chrzanowskiego, gdzie w pomieszczeniach gospodarczych wytwarzano amfetaminę. Na miejscu wspólnie z policjantami z komendy powiatowej w Chrzanowie zabezpieczyli 30 litrów płynnej amfetaminy oraz prawie kilogram gotowego produktu. Zatrzymani zostali trzej mężczyźni, którzy odpowiedzą za wytwarzanie narkotyków. Wszyscy zostali już tymczasowo aresztowani.

Z informacji kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wynikało, że w powiecie chrzanowskim, woj. małopolskie trzech mężczyzn wytwarza amfetaminę. Wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej w Chrzanowie weszli na obserwowany teren prywatnej posesji. W pomieszczeniach gospodarczych ujawnili 30 litrów płynnej amfetaminy oraz prawie kilogram gotowego produktu.

Na miejscu zatrzymali 2 mężczyzn, kolejny został zatrzymany w Chrzanowie w jednym z mieszkań. Wszyscy usłyszeli zarzuty wytwarzania znacznych ilości środków odurzających.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za ten czyn karę do 20 lat pozbawienia wolności. Trójka zatrzymanych mężczyzn została już tymczasowo aresztowana przez sąd.

 

nadkomisarz Andrzej Fijołek

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz