zamosc.tv

Pomoc dla Dariusza Jedlikowskiego

dodano: 08.07.2022

Proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na rehabilitację dla mojego męża, Dariusza Jedlikowskiego.

21 maja ulegliśmy wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego mąż doznał uszkodzenia rdzenia na wysokości kręgosłupa szyjnego a tym samym porażenia czterokończynowego. Aktualnie jesteśmy w stałym kontakcie z Fundacją "Moc pomocy" która wspiera nas w uzbieraniu potrzebnych funduszy. Potrzebujemy środków na rehabilitację męża w prywatnej placówce, ponieważ szpital po ustabilizowaniu się stanu męża poinformował nas o planie przeniesienia go do hospicjum. Nie bierzemy pod uwagę takiej możliwości, ponieważ Darek poddany odpowiedniej, długotrwałej rehabilitacji będzie mógł w przyszłości znów samodzielnie funkcjonować. Przed wypadkiem był bardzo energicznym człowiekiem lubianym przez przyjaciół i rodzinę za swoje wybitnie pogodne i wesołe usposobienie. Bardzo szybko nawiązywał nowe kontakty oraz wzbudzał sympatię u nowo poznanych ludzi. Przed wypadkiem przez ponad 20 lat zajmował się montażem mebli. Jego pasją są wspólne przejażdżki rowerem oraz jego praca, a mianowicie tworzenie własnych mebli. Jest cudownym mężem i ojcem dwójki synów.

Anna Jedlikowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz