zamosc.tv

Dołącz do zespołu wolontariuszy 10. ZFF „Spotkania z historią”

dodano: 20.06.2022

Nowe przyjaźnie, doświadczenia i filmowo-telewizyjna przygoda! CKF „Stylowy” zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych do pomocy przy obsłudze 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią.

W trakcie trzech dni festiwalu (18-20.08.2022), wolontariusze mają okazję współtworzyć jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce! To dobrze spędzony czas, rozwijający umiejętności komunikacyjne i organizacyjne oraz poszerzający wiedzę historyczną i filmową. To także możliwość spotkania wybitnych twórców filmowych, przyjrzenia się pracy ekipy telewizyjnej, udziału w pokazach i spotkaniach filmowych oraz wydarzeniach towarzyszących.
Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2022. Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: wolontariat@stylowy.net
Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: http://www.zamoscfilmfestival.pl/page/21-wolontariat.html
Organizatorami 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A.
Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wydarzenie, które wpływa na budowanie tożsamości narodowej, skłania do poszukiwania prawdy historycznej, stwarza przestrzeń dialogu i dyskusji o momentach ważnych w dziejach Polski. Najistotniejszą częścią festiwalu jest konkurs filmowy, w którym prezentowane są najlepsze i najciekawsze produkcje o tematyce historycznej. O nagrody regulaminowe i statuetkę „Zamość - Perła Renesansu” rywalizują najnowsze polskie filmy i ich autorzy w 7 kategoriach: film dokumentalny, reportaż filmowy, film animowany, serial dokumentalny, serial fabularny oraz montaż i zdjęcia. Dopełnieniem programu są spotkania z twórcami, master class, pozakonkursowe pokazy filmowe, wystawy muzealne i fotograficzne, koncert, kiermasz książek, pokazy historyczne oraz gala festiwalowa na Rynku Wielkim w Zamościu. 

 

 

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz