zamosc.tv

Konkurs „Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2021”

dodano: 24.11.2021

Zapraszamy społeczność Gminy Zamość do udziału w kolejnej edycji Wielkiego Konkursu Plastycznego „Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2021”. Termin zgłaszania prac mija 26 listopada 2021 r.

Jak co roku Jury wybierze tzw. „Wielką Piątkę”, czyli 5 najciekawszych prac, które posłużą do opracowania oficjalnych pocztówek świątecznych Gminy Zamość, które będą rozesłane wraz z życzeniami od Samorządu Gminy Zamość do różnych instytucji i osób. Ponadto, wyróżnionych zostanie nie mniej niż 50 prac w zależności od ilości dzieł zgłoszonych do konkursu, a organizator spodziewa się 250-600 zgłoszonych prac konkursowych.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz