zamosc.tv

W dniu ogłoszenia wyroku znów wpadł z narkotykami

dodano: 24.11.2021

Policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina, którzy odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. 28-latek wpadł w dniu ogłoszenia wyroku, za udział w obrocie znaczą ilością środków odurzających. Teraz będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Łącznie u zatrzymanych zabezpieczono prawie 150 gramów substancji psychotropowych i marihuanę.

Kilka dni temu na ulicy Nowy Świat policjanci z wydziału narkotykowego KMP w Lublinie zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy podejrzanie kręcili się przy samochodzie. Funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się mieszkańcom i ich wylegitymować. W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo. Dlatego policjanci postanowili przeszukać samochód. Jak się okazało, zarówno przy 28-latku, jak i przy 24 latku odnaleziono narkotyki. Łącznie przy mężczyznach oraz w miejscach ich zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów substancji psychotropowych.
Jak się okazało starszy mężczyzn, dokładnie w dniu zatrzymania wyszedł z sali sądowej, gdzie usłyszał wyrok ponad 1,5 roku pozbawienia wolności za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. 28-latek będzie odpowiadał w recydywie. Został tymczasowo aresztowany. Z kolei wobec 24-latka sąd zastosował dozór Policji i zakaz opuszczania kraju.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz