zamosc.tv

100 Sekund w Muzeum

dodano: 23.09.2021

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie #100SekundwMuzeum.

Aby wziąć udział w konkursie #100SekundWMuzeum wystarczy odwiedzić z telefonem wybraną instytucję muzealną np. Muzeum Zamojskie w Zamościu lub Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał, i w krótkim, około półtoraminutowym (umowne 100 sekund) wideo przedstawić swoje emocje i wrażenia z wizyty. Następnie filmik należy przesłać na adres mailowy: 100sekundwmuzeum@kulturaisport.gov.pl oraz umieścić go na swoim koncie w mediach społecznościowych, dodając hashtag #100SekundWMuzeum.
Konkurs trwa do 30 września 2021 r.
Więcej informacji znajduje się na stronie: Muzeum Zamojskie w Zamościu100SekundWMuzeum

Kinga Kołodziejczyk
Muzeum Zamojskie w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz