zamosc.tv

Zlikwidowana plantacja

dodano: 23.09.2021

112 krzaków konopi innych niż włókniste zabezpieczyli policjanci z wydziału narkotykowego lubelskiej komendy. Wytwarzaniem środków odurzających w wynajętym domu zajmowali się dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 31 i 26 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Może im grozić do 15 lat więzienia.

Realizacja była efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Funkcjonariusze uzyskali informacje, że na terenie powiatu puławskiego może być prowadzona plantacja konopi innych niż włókniste. Przestępczym procederem miało zajmować się dwóch mieszkańców Lublina w wieku 32 i 26 lat. Do tego celu mężczyźni zaadaptowali poddasze w wynajętym domu.
Obaj sprawcy zostali zatrzymani przez operacyjnych. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania ustalonego budynku odnaleźli 112 sztuk konopi innych niż włókniste. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty związane z prowadzeniem uprawy konopi i wytwarzaniem znacznych ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz