zamosc.tv

„Żniwa, plony i zbiory 2021” II etap foto-konkursu: GŁOSOWANIE

dodano: 22.09.2021

Wybierz najładniejsze zdjęcie spośród ponad 20 nadesłanych fotografii i zagłosuj w plebiscycie internetowym Foto-konkursu „Żniwa, plony i zbiory” – Gmina Zamość 2021.

Celem głosowania internetowego jest wybór najładniejszych zdjęć konkursowych i wyłonienie Autorów, którzy zajmą miejsca I, II i III oraz kolejnych 7 Autorów, którzy otrzymają wyróżnienie. Plebiscyt polega na społecznym i dobrowolnym głosowaniu internetowym osób, które oddają głos na podstawie własnej oceny wybranego zdjęcia konkursowego. Organizatorem Foto-Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.
Zasady głosowania w plebiscycie internetowym Foto-Konkursu „Żniwa, plony i zbiory” – Gmina Zamość 2021.
* Głosowanie jest internetowe, dobrowolne, bezpłatne i dostępne dla każdego użytkownika internetu.
* Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos bez względu na ilość urządzeń internetowych pracujących na tym adresie IP (kliknij w kółeczko pod wybranym przez Ciebie zdjęciem i zatwierdź głos na dole, klikając w „Zagłosuj”).
* Foto-galeria zdjęć konkursowych, objętych plebiscytem, jest dostępna na potrzeby głosowania w okresie od 21.09.2021 r. (od godziny 11:00) do 10.10.2021 r. (do godziny 11:00).
* Głosowanie internetowe ma charakter aktywności społecznej i nie wiąże się z żadnymi gratyfikacjami ze strony organizatora plebiscytu na rzecz indywidualnych osób głosujących.
* Szczegółowe zasady niniejszego plebiscytu Foto-Konkursu „Żniwa, plony i zbiory” zawarte są w stosownym Regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej Gminy Zamość oraz w biurze administracji Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Uwaga! Kolejność wyświetlania foto-galerii konkursowej jest losowa.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz