zamosc.tv

Rusza nabór na bezpłatne szkolenie

dodano: 22.09.2021

Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie na instruktorów turystyki rowerowej. Szkolenie na celu przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do organizacji rajdów rowerowych. Kierowane jest do osób pracujących w ochronie przyrody, turystyce, administracji publicznej, organizacjach pozarządowych i nauczycieli oraz wychowawców, którzy będą w przyszłości organizować lub prowadzić wycieczki rowerowe, rajdy, wyprawy po regionie lubelskim.

Organizatorem szkolenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, szkolenie realizowane jest w ramach projektu RoweLove Roztocze – razem pomimo granic  dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa w Programie Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020.
Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 25-26 września 2021 r. oraz 2-3 października 2021r. w miejscowości Lipsko Polesie k./Zamościa. Dwudniowe szkolenie składać się będzie z części teoretycznej oraz praktycznych zajęć terenowych. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu turystyki rowerowej oraz praktycznego jej wykorzystania w terenie. Uczestnicy po odbytym szkoleniu otrzymają uprawnienia Instruktora Turystyki Kwalifikowanej o specjalności Turystyka Rowerowa.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz