zamosc.tv

I Roztoczańsko - Poleski Ultramaraton Rowerowy

dodano: 09.08.2021

Zapraszamy na „I Roztoczańsko - Poleski Ultramaraton Rowerowy” na dwóch dystansach, tj. na 160 i 300 km.

Trasa ultramaratonu będzie przebiegała najbardziej urokliwymi miejscami naszego województwa tj. Polesiem, Pojezierzem Łęczyńsko- Włodawskim i Roztoczem.
 
Na trasie przewidziano wiele punktów odżywczych jak i kontrolnych, a na każdego uczestnika po przejechaniu dystansu czeka stylizowany pamiątkowy medal.
 
Meta jak i start zlokalizowane są w Chełmie, rowerzyści na trasę będą wypuszczani w 15 osobowych grupach na dystans 300 km od godz. 6:00 a na odległość 160km od godz.9:00. Dekoracja zawodników odbędzie się około godziny 16:00.
 
Organizatorem ultramaratonu jest Chełmska Grupa Rowerowa a patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Poseł do PE Beata Mazurek, Prezydenta Miasta Chełm i Zamościa, Starosta Włodawski i Świdnicki, Burmistrz Krasnobrodu oraz Wójt Gminy Chełm.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz