zamosc.tv

2 edycja Rajdu Tylko dla Zuchwałych

dodano: 28.07.2021

Tylko dla Zuchwałych? Nie tylko!
Już w najbliższą sobotę (31 lipca br.) na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się finał 2 edycji rajdu samochodowego, którego organizatorem jest Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji oraz Gmina Jawor.

 „Rajd Tylko dla Zuchwałych – zabytkowymi samochodami szlakiem miast i miejsc UNESCO” ma charakter zarówno rekreacyjny jak i krajoznawczy. Popularyzuje turystykę samochodową jednocześnie ukazując wyjątkowe miasta i miejsca Polski. Na tej liście nie mogło zabraknąć naszego cudownego Zamościa. Na propozycję miasta Jawor zgodziliśmy się bez zastanowienia!
 
Impreza rozpoczyna się od godziny 15:00.
Zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz