zamosc.tv

Z przerobionym numerem VIN i cofniętym licznikiem do odprawy granicznej

dodano: 23.07.2021

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli pojazd ciężarowy marki DAF. Jak ustalili funkcjonariusze, ciężarówka obok przerobionych oznaczeń identyfikacyjnych miała również znacznie cofnięte wskazanie drogomierza.

Wczoraj (22 lipca br.), przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach z Polski na Białoruś, próbował wyjechać ciągnikiem siodłowym marki DAF, 59 – letni obywatel Białorusi. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Na tym nie koniec, okazało się, iż kontrolowany pojazd miał również zaniżony przebieg o ponad 180 tys. kilometrów.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz