zamosc.tv

Wędrująca Estrada – postaw na rodzinę 2021

dodano: 23.07.2021

Zamojski Dom Kultury, Zarządy Osiedli: Karolówka, Zamoyskiego, Zamczysko, Partyzantów zapraszają na wydarzenie plenerowe: Wędrująca Estrada – postaw na rodzinę 2021 Zapraszamy w godz. 16:00 – 21:00.

27 lipca (wtorek) – os. Karolówka (tereny SOSW ul. Śląska) 28 lipca (środa) – os. Zamoyskiego (tereny zielone na osiedlu niebieskim) 3 sierpnia (wtorek) – os. Zamczysko (za świetlicą osiedlową ul. Obronna) 4 sierpnia (środa) – os. Partyzantów (Ogródek Jordanowski ul. Kiepury) W tegorocznej edycji nie zabraknie warsztatów, malowania twarzy, spektakli, konkursów oraz zabaw sportowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać formy działań profilaktycznych, z których może skorzystać każdy mieszkaniec i mieszkanka Zamościa.  Wędrująca Estrada zawita na osiedlach pod postacią Wędrującego Pociągu, składającego się z 4 wagonów, czyli oddzielonych od siebie przestrzeni, w których odbywać się będą warsztaty dla dzieci i rodzin: bajkowe opowieści, warsztaty plastyczne, strefa zabaw dla dzieci, sportowe aktywności. Do zobaczenia w słoneczne, wakacyjne popołudnia! Sfinansowano ze środków Miasta Zamość Organizator: Zamojski Dom Kultury
 
 

 Kasia Figura
 Kierownik Działu Marketingu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz