zamosc.tv

Zmienił tożsamość by wjechać do Polski. Został zatrzymany przez Straż Graniczną w Hrebennem

dodano: 21.07.2021

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Hrebennem, zatrzymali mężczyznę, który próbował nielegalnie dostać się do Polski. Jak ustalili funkcjonariusze, obywatel Ukrainy próbując ominąć obowiązujący wobec niego zakaz wjazdu na terytorium RP, zmienił swoją tożsamość.

19 lipca br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wjazdowym, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali ob. Ukrainy, który próbował wjechać do Polski. 24 – letni mężczyzna mając świadomość, iż obowiązuje wobec niego zakaz wjazdu na terytorium RP, postanowił zmienić swoje dane personalne. I tak z wyrobionym na nowe imię i nazwisko paszportem stawił się do odprawy granicznej. W czasie prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze ustalili jednak wcześniejsze dane podróżnego oraz fakt, iż jest on osobą niepożądaną na terytorium Polski. Dodatkowo ustalono, iż cudzoziemiec jest również poszukiwany jako osoba do odbycia kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną wcześniej karę grzywny.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz