zamosc.tv

Wyjaśnienia po pobiciu śmiertelnym

dodano: 26.01.2021

Kryminalni zatrzymali 25-latka w związku ze śmiercią 50-letniego mężczyzny. Mieszkaniec Lublina zmarł w wyniku obrażeń doznanych w trakcie zajścia na weselu. Obecnie zbierane są kolejne dowody. Policjanci przesłuchują uczestników przyjęcia oraz badają zgromadzone ślady. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratury. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w wyniku którego doszło do śmierci grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał w sobotni wieczór. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że w jednym z lokali odbywało się przyjęcie weselne. W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia i przepychanki. W trakcie zdarzenia 50-latek został uderzony w wyniku czego upadł na kostkę brukową. W związku z poniesionymi obrażeniami mieszkaniec Lublina został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.
Na miejscu policjanci zastali osoby biorące udział w przyjęciu. Wśród nich znajdował się 25-latek, który miał brać udział w przepychance. Mężczyzna podczas zatrzymania był agresywny. Odmówił badania trzeźwości. W związku z tym konieczne było pobranie krwi. Zatrzymany 25-latek był wielokrotnie karany między innymi za kradzieże, włamania, uszkodzenie mienia czy też jazdę po pijaku.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz