zamosc.tv

Gminne infolinie do spraw szczepień przeciw COVID-19 - lista numerów w Lubelskiem

dodano: 22.01.2021

Informacje na temat organizacji szczepień populacyjnych przeciw COVID-19 w poszczególnych gminach województwa lubelskiego, w tym transportu osob niesamodzielnych i niepełnosprawnych mających trudność w dotarciu do punktu szczepień, można uzyskać dzwoniąc na specjalnie w tym celu uruchomione infolinie.

Lista numerów infolinii gminnych na terenie województwa lubelskiego
Odpowiedzi na pytania dotyczące bieżącej realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 można uzyskać dzwoniąc na numer ogólnopolskiej, bezpłatnej i całodobowej infolinii 989. Dokonywana jest tam także rejestracja na szczepienia.
Pewne i sprawdzone informacje na temat Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 dostępne są również na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie
Ponadto, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 do dyspozycji mieszkańców województwa lubelskiego są dwa numery telefonów: 538 518 189 oraz 538 517 326 (pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. szczepień).
Informujemy, że mapa oraz dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz