zamosc.tv

Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia „Kina Polskie”

dodano: 12 grudnia 2019

Andrzej Bubeła - Dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu  został powołany do pełnienia funkcji  wiceprezesa Stowarzyszenia „Kina Polskie” na lata 2020-2022. Wybory odbyły się podczas 48. Forum Wokół Kina w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Podstawowym celem działania stowarzyszenia są:  ochrona prawna interesów właścicieli, dzierżawców i pracowników kin polskich,  reprezentowanie tych interesów wobec władz lokalnych, administracyjnych, ministerialnych i innych, tworzenie warunków do rozwoju, ochrony i podwyższania standardu bazy materialnej sfery rozpowszechniania filmów, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki uczestnictwa w rynku filmowym, współpraca z dystrybutorami filmowymi w zakresie tworzenia praw rynku filmowego, działanie na rzecz zachowania oraz ochrony wartości intelektualnych I kulturotwórczych w całej sferze rozpowszechniania, inicjowanie i promowanie rodzimej twórczości filmowej.

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 13:45, 14 grudnia 2019 przez: Reginis

A prawa widza i konsumenta ...? Zacytuj

dodano: 11:02, 13 grudnia 2019 przez: czytelnik

Brawo, więcej takich ludzi w Zamościu Zacytuj