zamosc.tv

Piszy zginął w wypadku

dodano: 04 grudnia 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 25-letni mężczyzna. Wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Trzydnik Mały, idącego prawidłowo poboczem drogi 25-letniego mężczyznę potrącił kierujący samochodem BMW. 21-letni kierowca trafił do policyjnego aresztu, będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Wczoraj w Trzydniku Małym, tuż po godz. 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Idącego prawidłowo, poboczem drogi 25 letniego mężczyznę potrącił kierujący samochodem BMW 21 latek. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w kraśniku. Niestety pomimo natychmiast udzielonej pomocy zmarł. Policjanci z kraśnickiej komendy wykonali oględziny miejsca zdarzenia zabezpieczając ślady, które będą pomocne w ustaleniu szczegółów przebiegu wypadku.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni i tam doszło do uderzenia w pieszego. Miejsce w którym doszło do potrącenia znajduje się  w terenie zabudowanym i dobrze oświetlonym.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz