zamosc.tv

Świąteczna paczka dla kombatantów i potrzebujących

dodano: 02 grudnia 2019

Młodzież Wszechpolska Zamość wspólnie ze spichlerzem św. Brata Alberta działającym przy parafii pw. św. Brata Alberta i Młodzieżową Radą Miasta  organizuje zamojską zbiórkę artykułów spożywczych zatytułowaną jako „Świąteczna paczka dla kombatantów i potrzebujących”, której celem jest wsparcie weteranów II wojny światowej, Dzieci Zamojszczyzny, a także wszystkich ubogich i potrzebujących rodzin w Zamościu.

Zbiórka trwa do 18 grudnia codziennie w godzinach 1600 – 1900 w jadłodajni znajdującej się na ul. Edwarda Dembowskiego 24 w Zamościu. Artykuły zostawić również można w kościele pw. św. Brata Alberta. Zbierać będziemy wszelkie długoterminowe artykuły spożywcze (np. makarony, konserwy).
Bohaterowie walk w obronie granic Naszej Ojczyzny są często zapominani w codziennym biegu 
przez ludzi jak i przez państwo.
Ubodzy ludzie równie często są zapominani, a przecież w wielu przypadkach są to bardzo wartościowi ludzie z fantastycznymi talentami i pasjami, ale i często z bardzo przykrymi doświadczeniami życiowymi.
 

Młodzież Wszechpolska Zamość

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz