I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Carla Czernego
dodano: 23.02.2017Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu jest organizatorem I Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Carla Czernego.
Konkurs jest organizowany od 2007 roku i początkowo skierowany był do uczniów szkół muzycznych regionu zamojskiego . W następnych latach gościliśmy wykonawców z całej Polski. Od ubiegłego roku nasz konkurs zyskał tytuł międzynarodowego, ze względu na udział uczestników i Jurorów spoza Polski. Serdecznie zapraszamy na przesłuchania młodych pianistów, które będą miały miejsce w dniach 2-3 marca 2017 r. od godz. 9.00 w sali koncertowej szkoły przy ulicy Kościuszki 5. Szczególnie zapraszamy na Nadzwyczajny Koncert muzyki fortepianowej w wykonaniu wspaniałych pianistów - członków Jury: ANDRZEJA TATARSKIEGO z Akademii Muzycznej w Poznaniu, OKSANY RAPITY z Akademii Muzycznej we Lwowie i MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO z Akademii Muzycznej we Wrocławiu, który odbędzie się pierwszego dnia konkursu 2 marca o godz. 16.30 a także na koncert laureatów konkursu z uroczystym wręczeniem dyplomów, który odbędzie się w drugim dniu konkursu 3 marca o godz. 16.00. Koncerty odbędą się w sali koncertowej szkoły muzycznej przy ulicy Kościuszki 5.
Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły, żeby posłuchać wybitnych pianistów a także młodych adeptów sztuki.
Wstęp wolny.
PSM I i II st.
Im. Karola Szymanowskiego
w Zamościu
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (14)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Będzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
dodano: 15.06.2026Teatr Rawa BĘDZIE PANI ZADOWOLONA! komedia o romansach i remontach 4 października 2026 o godz. 17:00 na scenie ZDK w Zamościu Świetna obsada, wartka akcja i komizm sytuacyjny, które rozbawią Was do łez! Genialna komedia omyłek na podstawie farsy Donalda Churchilla: The Decorator.
Zobacz materiałWpisane w czas. Jubileuszowa wystawa z okazji 100-lecia Muzeum
dodano: 15.06.2026Muzeum Zamojskie zaprasza na wernisaż wystawy jubileuszowej „Wpisane w czas”, przygotowanej z okazji 100-lecia działalności instytucji. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 20 czerwca 2026 r. o godz. 16.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Ormiańskiej 26 w Zamościu.
Zobacz materiałKAS odzyskała blisko 10 mln zł podatku
dodano: 10.06.2026• Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) skontrolowała prawidłowość naliczania i odprowadzenia podatku w spółkach dokonujących wypłat za granicę. • Kontrole wykazały nieprawidłowości w rozliczaniu podatku pobranego od wypłaconych odsetek i dywidend. • Po kontrolach do budżetu państwa wpłynęło blisko 10 mln zł zaległego podatku wraz z odsetkami.
Zobacz materiałNordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
dodano: 23.06.2026Prezydent Miasta Zamość oraz Klub Seniora 60+ działający przy Zamojskim Domu Kultury zapraszają wszystkich seniorów do udziału w bezpłatnych spotkaniach nordic walking w Parku Miejskim.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)