Odpowiedzą za pobicie
dodano: 11.05.2015Za udział w pobiciu odpowiedzą dwaj nastolatkowie w wieku 17 i 18 lat z gm. Komarów. Pomiędzy nimi, a wychodzącym z baru 30-latkiem z gm. Zamość wywiązała się szamotanina. 30-latek dostał kilka ciosów i uderzeń. O zajściu powiadomiono Policję. W ręce mundurowych napastnicy wpadli tuż po zdarzeniu. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za udział w pobiciu grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce w sobotnią noc przy ul. Łukasińskiego w Zamościu. Pomiędzy wychodzącymi z baru nastolatkami, a 30-letnim mieszkańcem gm. Zamość doszło do przepychanek i szamotaniny. W trakcie zajścia 30-latek otrzymał kilka uderzeń i ciosów. O zajściu powiadomiono Policję. Mundurowi zatrzymali napastników, którymi okazali się dwaj mieszkańcy gm. Komarów w wieku 17 i 18 lat. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Młodszy w organizmie miał ponad promil, starszy 0,8. Pod zarzutem pobicia nastolatkowie trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty.
Aktualności
więcej-
Niedokończona odbudowa. Fundacja apeluje o zdjęcia Zamościa z lat 70. i 80.
- Lato z Rafaelem - wakacje dla serca, duszy i wyobraźni
- Książnica Zamojska zaprasza na Letnią Czytelnię Książki i Prasy
- 18-latek kierował skuterem wodnym bez dokumentu potwierdzającego kwalifikacje
- Szkolenie wojskowe kandydatów do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych
- Prowadzili po pijanemu – opuszczą Polskę
- Łatwiej złożyć wniosek o zasiłek – od lipca nowe zasady
- Umowa na przebudowę ulicy Peowiaków podpisana. Rusza jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w mieście
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (94)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (8)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (9)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Kino przyjazne sensorycznie
dodano: 12.06.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.
Zobacz materiałŚcigali się ulicą Partyzantów w Zamościu. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwo
dodano: 03.06.2026Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki podczas patrolu ulic miasta zatrzymali dwóch kierujących, którzy na ul. Partyzantów urządzili sobie nielegalny wyścig. Mężczyźni, kierując mercedesem i BMW, jechali z dużą prędkością zajmując oba pasy ruchu i wzajemnie się ścigając. Swoim zachowaniem stworzyli zagrożenie w ruchu drogowym i popełnili przestępstwo - uczestniczenia w nielegalnym wyścigu pojazdów mechanicznych.
Zobacz materiałDwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
dodano: 12.06.2026Sześć lip w wielkich donicach już stoi . Niebawem będzie ich na Rynku Wielkim w Zamościu dwa razy więcej.
Zobacz materiałOrla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
dodano: 25.06.2026Dzisiaj (25 czerwca) podpisano umowę. Prace ruszą na początku lipca. I jeśli nic nie pokrzyżuje planów, to do końca wakacji ulica Orla w Zamościu będzie jak nowa. I to mimo faktu, że formalnie firma DROGMOST ma na wykonanie tej inwestycji do ośmiu miesięcy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)