Zderzenie dwóch ciężarówek
dodano: 10.12.2013Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Chorupniku. Na łuku drogi zderzyły się dwa ciężarowe volva przewożące kilkudziesięcio-tonowe ładunki. Jeden z kierujących z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Wczoraj przed godziną 11,00 w miejscowości Chorupnik doszło do wypadku drogowego. Kierujący ciężarowym volvem 43-letni mieszkaniec woj. podkarpackiego najprawdopodobniej na łuku jezdni nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego naczepa pojazdu zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka również pojazdem ciężarowym. Drugie volvo prowadził 37-letni mieszkaniec powiatu Międzyrzec Podlaski. Oba pojazdy przewoziły kilkudziesięcio-tonowe ładunki. W wyniku tego zdarzenia trasa była całkowicie nieprzejezdna.
Policjanci zorganizowali objazdy i przez kilkanaście godzin, do czasu uprzątnięcia ładunków, zabezpieczali miejsce zdarzenia. Sprawdzili również stan trzeźwości kierujących. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Do szpitala trafił kierowca drugiego volvo. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz po raz kolejny apelują o rozsądek i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jazdy to przede wszystkim odpowiedni styl jazdy dostosowany do aktualnie panujących warunków na drodze. To także umiejętność przewidywania tego, co może wydarzyć się na drodze.
Aktualności
więcej-
Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu!
- Warsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
- Pielgrzymka chorych i osób z niepełnosprawnościami do Krasnobrodu
- Śledczy przejęli 33 palety nielegalnych papierosów. Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji
- Wizyta w ośrodku zakończyła się aresztem
- Miasto kupiło szkole nowiutkie samochody. Uczniowie mówią o nich: W pełni wypasione
- Nadal przybywa pracujących emerytów, choć wolniej
- 7. Motocyklowy Rajd Weterana - żołnierze odwiedzili groby poległych uczestników misji
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
TV
więcej-
Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu
- Konferencja ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka
- Tragedia nad rzeką Pór
- Miejskie obchody Dnia Strażaka w Zamościu
- 41-letni motocyklista stracił panowanie i wjechał do rowu
Komentowane TV
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (2)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (386)
- Nie dla masztu 5G (4)
- 41-letni motocyklista stracił panowanie i wjechał do rowu (1)
- 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych za nieprawidłowy manewr (2)
- Miejskie obchody Dnia Strażaka w Zamościu (1)
- Pożar domu w Tomaszówce (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Śledczy przejęli 33 palety nielegalnych papierosów. Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji
dodano: 22.05.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej (NOSG) oraz policjanci zwalczający przestępczość ekonomiczną ze śląskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, ujawnili proceder związany z nielegalnym obrotem wyrobami tytoniowymi na dużą skalę. Postępowanie dotyczy przestępstw akcyzowych, które naraziły Skarb Państwa na wielomilionowe straty. Sprawcom grozi wieloletnie więzienie oraz wysokie kary finansowe.
Zobacz materiałRusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”
dodano: 19.05.2026Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”. W czasie, gdy konflikty i sytuacje kryzysowe w różnych regionach świata ponownie kierują uwagę opinii publicznej na służby mundurowe, Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa, we współpracy z PKP Intercity, w centrum uwagi stawia weteranów. Podczas służby poza granicami kraju wykonywali oni najtrudniejsze zadania w imieniu Rzeczypospolitej, niosąc pomoc, stabilizację i bezpieczeństwo w miejscach dotkniętych kryzysami. Od 18 do 31 maja 2026, w pociągach PKP Intercity oraz w internecie emitowany będzie specjalnie przygotowany spot edukacyjny.
Zobacz materiałII Dobroczynna Noc Muzeów
dodano: 14.05.2026Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Hotel 77 oraz Stowarzyszenie "Kudłaty Przyjaciel" zapraszają serdecznie do udziału w II Dobroczynnej Nocy Muzeów!
Zobacz materiałŚwiętuj z klasą Dzień Dziecka w kinie
dodano: 11.05.2026Najnowsze filmowe hity, ukochani bohaterowie i mnóstwo niezapomnianych przygód czekają na Was w CKF Stylowy! Wspólne wyjście do kina to edukacja, emocje i integracja w jednym!
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)