Rodzinna kolizja
dodano: 02.07.2013Nietypową kolizję wyjaśniali w sobotę policjanci z bialskiego ruchu drogowego. 49-letnia kobieta jadąca oplem potrąciła jadącą sąsiednim pasem toyotę, która dachowała. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Pewne zdziwienie policjantów wywołał fakt, że sprawczyni kolizji okazała się matką pokrzywdzonego kierowcy toyoty. Na dodatek kobieta była nietrzeźwa.
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Aleją Jana Pawła II jechała oplem 49-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. W pewnym momencie jej auto zaczęła wyprzedzać jadąca sąsiednim pasem ruchu toyota. Widząc to kierująca przyhamowała tak pechowo, że potraciła sąsiedni samochód. Toyota dachowała i uszkadzając ogrodzenie wylądowała na dachu na jednej z posesji.
W trackie interwencji okazało się, że sprawczyni kolizji jest matką 26-letniego kierowcy toyoty. Pomimo groźnie wyglądającego dachowania kierowca, ani jego dwoje pasażerów nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Dodatkowo po zbadaniu stanu trzeźwości uczestników kolizji okazało się, że 49-latka jest pod wpływem alkoholu i ma w organizmie 0,9 promila.
Aktualności
więcej-
XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
- „Dobry Start” z ZUS od lipca
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (116)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (10)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
dodano: 23.06.2026Prezydent Miasta Zamość oraz Klub Seniora 60+ działający przy Zamojskim Domu Kultury zapraszają wszystkich seniorów do udziału w bezpłatnych spotkaniach nordic walking w Parku Miejskim.
Zobacz materiałDwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
dodano: 12.06.2026Sześć lip w wielkich donicach już stoi . Niebawem będzie ich na Rynku Wielkim w Zamościu dwa razy więcej.
Zobacz materiałXXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
dodano: 11.06.2026INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW DOSTĘPNE POD LINKIEM https://zamojszczyzna.com.pl/eurofolk-2026-informacje-dla-wystawcow/
Zobacz materiałKurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
dodano: 03.07.2026JATA to specjalistyczny program szkoleniowy organizowany przez Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Jest skierowany do osób cywilnych, które chcą odpowiednio przygotować się do przyszłej służby w Wojskach Specjalnych oraz zwiększyć swoje szanse na pomyślne przejście selekcji do elitarnych jednostek.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)