Wypił denaturat i zawisł na nasypie
dodano: 08.09.2011Policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie staranował samochodem ogrodzenie boiska a następnie chciał wjechać na torowisko. Dalszą drogę pokrzyżował mu nasyp kolejowy, na którym zawisł samochód. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.
Wczoraj po godzinie 20:00 policjanci odebrali zgłoszenie, że w Świdniku na ul. Targowej nietrzeźwy kierujący porusza się pojazdem Iveco. Na miejscu okazało się, że za kierownicą pojazdu znajdował się 50-letni mieszkaniec Świdnika. Świadkowie zdarzenia oświadczyli, że widzieli jak kierowca stojąc na parkingu w rejonie boiska Orlik nagle cofnął pojazdem uderzając w bramę wjazdową , a następnie ruszył z piskiem opon do przodu. Iveco kierowało się w stronę torowiska. Samochód, którym kierował mężczyzna zawisł na nasypie kolejowym. Policjanci musieli użyć specjalistycznego sprzętu by ściągnąć samochód z nasypu. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu.
Aktualności
więcej-
Będzie w kim wybierać. Duże zainteresowanie przetargiem na remont ulicy Peowiaków
- Bezpłatna aplikacja pomoże pasażerom MZK Zamość zaplanować podróż
- „Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
- Tylko nie mów nikomu – kiedy znajomość z internetu przestaje być bezpieczna
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
- Szkolenie konne w 2 LBOT - doświadczenia lubelskich Terytorialsów inspirują sojuszników
- Jest plan na istotne zmiany w centrum Zamościa. Miasto zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach
- Kapele serc! W tym roku zagramy dla Gabrysia
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (350)
- Nie dla masztu 5G (2)
- Pożar domu w Tomaszówce (1)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych za nieprawidłowy manewr (1)
- Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo (1)
- Wypadek z udziałem karetki (11)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
KAS i SG rozbiły grupę przestępczą, która przemycała papierosy za pomocą balonów meteorologicznych
dodano: 29.04.2026• Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wspólnie z Nadbużańskim Oddziałem Straży Granicznej (NOSG) rozbiły grupę przestępczą, która przemycała papierosy z Białorusi. • Do przemytu wykorzystano 160 balonów metrologicznych. • Zatrzymano 34-letniego obywatela Białorusi, który kierował grupą.
Zobacz materiał4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
dodano: 14.05.2026Hrubieszowscy policjanci wszczęli dochodzenie w sprawie ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 4-latka. Chłopiec niepostrzeżenie wyszedł z domu bez ubrania i poszedł do pobliskiego sklepu. Tam pracownicy oraz klienci sklepu otoczyli go opieką. Policjanci poinformowali o zdarzeniu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Sąd Rodzinny i Nieletnich. Prowadzone postępowanie wyjaśni wszelkie okoliczności tej spawy.
Zobacz materiałXVII Pielgrzymka Bierzmowanych w Tomaszowie Lubelskim
dodano: 19.05.202628 maja 2026 roku w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się XVII Diecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu zaprasza młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania do udziału w XVII Diecezjalnej Pielgrzymce Bierzmowanych.
Zobacz materiałJan Kondrak - koncert
dodano: 04.05.2026Zapraszamy na koncert Jana Kondraka - mistrzowskie wykonanie piosenki poetyckiej przy akompaniamencie gitary.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)