Zdradziły go damskie torebki
dodano: 12.05.2011Policjanci z IV komisariatu zatrzymali 64-latka, który przykuł ich ciekawość spacerując w centrum miasta z dwiema damskimi torebkami. Jak się okazało, torebki, które niósł, miały na sobie klipsy zabezpieczające i metki ze sklepowymi cenami. Znany mundurowym za wcześniejsze konflikty z prawem mężczyzna nie umiał wytłumaczyć mundurowym, w jaki sposób sklepowa własność znalazła się w jego rękach. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat więzienia.
Duże zainteresowanie patrolujących ul. Lipową policjantów z IV komisariatu wzbudził wczorajszym popołudniem widok mężczyzny niosącego dwie damskie torebki. Stróże prawa rozpoznali mężczyznę. Był to dobrze im znany mieszkaniec Lublina znany za wcześniejsze konflikty z prawem. Mężczyzna z niecodziennym bagażem kierował się w stronę Parku Saskiego. Policjanci pobiegli za nim i go zatrzymali. 64-latek był zaskoczony . Funkcjonariusze poprosili 64-latka o okazanie torebek. Nie zdziwił ich fakt, że obie posiadały klipsy zabezpieczające oraz sklepowe metki z widniejącymi na nich cenami. Jedna z torebek warta była około 300 złotych, druga z kolei – prawie 170. Zapytany przez mundurowych mężczyzna, w jaki sposób sklepowa własność znalazła się w jego posiadaniu , nie umiał odpowiedzieć. Policjanci zatrzymali 64-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Jednocześnie ustalili, skąd najprawdopodobniej pochodzi skradziony towar. Teraz policjanci z IV komisariatu czekają na oficjalne zgłoszenie kradzieży ze sklepu
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (702)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czas już pleść wianki, bo zbliża się Noc Świętojańska w Zamościu!
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na Noc Świętojańską w Parku Miejskim (Szachownica), widowiskowy obrzęd sięgający tradycją do kultury słowiańskiej!
Zobacz materiałZaproszenie na wernisaż wystawy jubileuszowej „Wpisane w czas. 100 Lat Muzeum Zamojskiego"
dodano: 11.06.2026Muzeum Zamojskie w Zamościu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy jubileuszowej „Wpisane w czas”, przygotowanej z okazji 100-lecia działalności instytucji.
Zobacz materiałXXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
dodano: 20.06.2026.INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW DOSTĘPNE POD LINKIEM https://zamojszczyzna.com.pl/eurofolk-2026-informacje-dla-wystawcow/ XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026" odbędzie się w dniach 13-19 lipca.
Zobacz materiałAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz wystąpią w Zamościu
dodano: 01.06.2026Alicja Majewska, jedna z najbardziej cenionych polskich piosenkarek, od lat współpracuje z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)