Ofiarował znajomej skradzione legginsy
dodano: 21.02.2011Zamojscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju na 21-letniej mieszkance Zamościa. Mężczyzna zaatakował kobietę, kiedy samotnie wracała do domu. Ukradł jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Napastnik nie pogardził również legginasami i figami, które tuż po rozboju podarował swojej koleżance.. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce w piątek około godz. 18.30. 21-letnia mieszkanka Zamościa wracała do domu, gdy była na ul. Kamiennej kiedy poczuła uderzenie w głowę. Napastnik szarpnął za torebkę. Dziewczyna chwilę szamotała się z rozbójnikiem. Mężczyzna zdołał jej jednak wyrwać torebkę i uciekł. 21-latka straciła między innymi dokumenty, pieniądze w kwocie 200 złotych oraz zakupione tuż przed zdarzeniem legginsy i figi. O zajściu młoda Zamościanka zawiadomiła policję.
Zamojscy policjanci wytypowali i zatrzymali sprawcę. Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafił 31-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna przyznał się do napaści na 21-latkę. Podczas czynności z zatrzymanym policjanci odzyskali skradzione 21-latce przedmioty. Jak ustalili policjanci legginsy i figi, które również padły łupem 31-latka, mężczyzna tuż po dokonanym rozboju podarował swojej koleżance.
31-latek usłyszał zarzut rozboju. Wczoraj sąd rejonowy postanowił o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny. Mężczyzna był w przeszłości już karany za podobne przestępstwa. Policjanci w dalszym ciągu pracują nad sprawą. Być może to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się ten mężczyzna.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (682)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Spotkanie z kadrą olimpijską w Tomaszowie Lubelskim
dodano: 11.06.2026Zapraszamy do udziału w otwartym spotkaniu Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski z kadrą Olimpijską sprinterów w jeździe szybkiej na łyżwach na torze długim.
Zobacz materiałOPW z dronem, przyszłość zaczyna się dziś!
dodano: 22.06.2026Nowoczesne technologie wkraczają do Oddziałów Przygotowania Wojskowego!
Zobacz materiałDwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
dodano: 12.06.2026Sześć lip w wielkich donicach już stoi . Niebawem będzie ich na Rynku Wielkim w Zamościu dwa razy więcej.
Zobacz materiałCo nas różni? - spotkanie przy kawie
dodano: 16.06.2026Zapraszamy Państwa na spotkanie – rozmowę o tym co nas różni w kontekście hasła 51. Zamojskiego Lata Teatralnego, czyli: JEST PÓŹNO.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)