Zaatakował kolegę nożem
dodano: 21.08.2025Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 37 - latek, który w minioną sobotę zaatakował kolegę i ranił go nożem. Mężczyzna po zdarzeniu uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnej celi. Ponieważ działał w warunkach recydywy grozi mu kara nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie (16.08.2025r.) na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 37 – letni mieszkaniec Biłgoraja zaatakował znajomego raniąc go nożem w rękę. Po ataku mężczyzna uciekł, jednak w wyniku czynności podjętych przez mundurowych został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Ranny 46 - latek został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
Ponadto w toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 37 – latek kilka godzin przed zdarzeniem zaatakował i pobił innego znajomego.
Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany, miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie za groźby karalne oraz spowodowaniu średniego lub lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Ponieważ czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności.
starszy aspirant Joanna Klimek
Aktualności
więcej-
Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze
- Nowe boisko przy SP nr 3 już gotowe
- Pijany wandal zniszczył róże przy ul. Piłsudskiego
- Motoserce
- Ogólnopolski konkurs ku czci św. Maksymiliana Kolbego
- Jeszcze więcej atrakcji nad zalewem w Zamościu
- Coraz więcej Centrów Krwi kończy rok ze stratą finansową – czy zmiany MZ będą wystarczające?
- Nowy dyrektor w UM Zamość. Wraca tu po kilku latach
Komentowane Aktualności
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (1)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (693)
- Pięć osób w szpitalu (9)
- Potrącenie seniorki na pasach (2)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (1)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Motoserce
dodano: 31.07.2026W niedzielę 30 sierpnia br. w godz. 12-20 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pt. „Motoserce” (htpps://motoserce.pl), którego głównym celem jest zbiórka krwi. Inicjatywę przygotowuje Klub Motocyklowy Biały Kruk FG. Akcja ma charakter ogólnopolski i jest organizowana w różnych miastach w Polsce od 2009 r. przez kluby motocyklowe zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych (https://klubymotocyklowe.pl), do którego należy klub Biały Kruk FG. Patronat nad zamojską imprezą objęli Prezydent Zamościa i Starosta Zamojski.
Zobacz materiałObywatel Ukrainy wydalony z Polski
dodano: 20.07.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej doprowadzili do wydalenia z Polski 37-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przez najbliższe 8 lat nie będzie mógł ponownie wjechać do Polski ani innych państw strefy Schengen.
Zobacz materiałPolicjantka z Zamościa zwyciężczynią Maratonów Kresowych MTB
dodano: 29.07.2026Podkom. Monika Mazur z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu zajęła pierwsze miejsce w kategorii Open podczas wyścigu kolarskiego Maratony Kresowe MTB, który odbył się w Janowie koło Chełma. To kolejny sukces naszej koleżanki potwierdzający jej doskonałą formę i sportową pasję.
Zobacz materiałW Zamościu powstaje nowe boisko
dodano: 17.07.2026Jak pogoda dopisze, to za tydzień będzie fajrant – tak sytuację ocenia kierownik ekipy, która przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej buduje wielofunkcyjne boisko.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)