Dołącz do 3. Wojskowego Szpitala Polowego!
dodano: 07.07.20253 Wojskowy Szpital Polowy prowadzi rekrutację! Jeśli chcesz rozwijać się w wojsku i zdobyć cenne doświadczenie w służbie dla Ojczyzny, teraz masz idealną okazję.
Obecnie prowadzony jest nabór do służby wojskowej w korpusach:
- Szeregowych;
- Podoficerów;
- Oficerów.
Szczególnie zachęcamy do zgłoszeń osoby z wykształceniem medycznym!
Jeśli jesteś lekarzem, ratownikiem medycznym, pielęgniarką lub posiadasz inne kwalifikacje w dziedzinie ochrony zdrowia, możesz zdobyć stabilne zatrudnienie i rozwijać swoje umiejętności w warunkach wojskowych. To wyjątkowa okazja, by połączyć zawód medyka z prestiżową służbą w wojsku.
Dlaczego warto dołączyć?
- Stabilne zatrudnienie – pewne wynagrodzenie i korzystne warunki pracy.
- Możliwość awansu i rozwoju – liczne szkolenia specjalistyczne, w tym dla medyków.
- Służba w prestiżowej jednostce – praca w strukturach wojskowych daje poczucie misji i satysfakcji.
Chcesz dołączyć?
Zadzwoń!
261-182-982
Aktualności
więcej-
82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu
- 14-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z samochodem
- Policjantka z Zamościa zwyciężczynią Maratonów Kresowych MTB
- Dorohusk: Udaremniony przemyt hurtowych ilości podrabianych opakowań do kawy
- Oszustwo na domek w Zakopanem
- Jechał ciągnikiem bez świateł i wykonywał niebezpieczne manewry. Miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie
- Czołówka w Korytkowie Dużym
- Rekrutacja do 3 Zamojskiego batalionu zmechanizowanego
Komentowane Aktualności
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (569)
- Potrącenie seniorki na pasach (2)
- Pięć osób w szpitalu (7)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (1)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
dodano: 03.07.2026Program Dnia Festiwalowego XVI Międzynarodowego Festiwalu „Śladami Singera” ZAMOŚĆ | 11 lipca 2026 | 17:00 - 21:00
Zobacz materiałJedno wiem, mam zginąć. Zagłada Żydów w okupowanej Polsce
dodano: 17.07.2026Zapraszamy Państwa na oficjalne otwarcie wystawy „Jedno wiem, mam zginąć. Zagłada Żydów w okupowanej Polsce”, które zaplanowane jest na środę, 22 lipca 2026. Od godziny 16:00 do 18:00 zapraszamy na samodzielne zwiedzanie wystawy. O godz. 18:00 odbędzie się oprowadzanie kuratorskie.
Zobacz materiałKomunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu
dodano: 24.07.2026Szanowni Państwo, w związku z planowanym od dnia 24 lipca 2026 r. remontem elewacji budynku Starostwa Powiatowego w Zamościu (ul. Przemysłowa 4) możliwe będą utrudnienia w parkowaniu pojazdów przed urzędem. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz materiałPoszukiwani bracia namierzeni i zatrzymani w Hiszpanii. Wytropili ich lubelscy "Łowcy Głów"!
dodano: 12.07.2026Lubelscy „Łowcy Głów” we współpracy z Oficerem Łącznikowym Polskiej Policji w Hiszpanii doprowadzili do zatrzymania ukrywających się w Hiszpanii dwóch braci w wieku 32 i 35 lat. Pierwszy z nich poszukiwany był listem gończym do 3 letniej odsiadki za seksualne wykorzystanie osoby małoletniej oraz udzielanie jej narkotyków. Jego brat skazany był również za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej, przestępstwa narkotykowe oraz pobicie innej osoby. Za mężczyznami został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. W minionym tygodniu odbyła się ekstradycja obu zatrzymanych do Polski, którzy zostali osadzeni w areszcie śledczym.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)